Shopping cart
₺0,00
Elektronik Sigara Uygunluk
Elektronik Sigara Uygunluk

Kolay Sipariş

Kapıda Ödeme Kolaylığı

Elektronik sigara siparişi oldukça kolaydır. Web sitemizde yer alan tüm elektronik sigara modellerini ve bu modellere özel olarak tasarlanan yedek parçaları kolaylıkla tek tıkla sepetinize atabilir ve böylece kısa sürede temin edebilirsiniz. Üstelik web sitemizden alışveriş yapmak ve dilediğiniz renk ve çeşitte e sigara modeline sahip olmak için üye olma zorunluluğunuz da yoktur.

Elektronik Sigara İçicisi
Elektronik Sigara İçicisi

Sipariş

Güvenli alışveriş

Elektronik sigara siparişi oldukça kolaydır. Web sitemizde yer alan tüm e sigara modellerini ve bu modellere özel olarak tasarlanan yedek parçaları kolaylıkla tek tıkla sepetinize atabilir ve böylece kısa sürede temin edebilirsiniz. Üstelik web sitemizden alışveriş yapmak ve dilediğiniz renk ve çeşitte elektronik sigara modeline sahip olmak için üye olma zorunluluğunuz da yoktur.

E-sigara içici
E-sigara içici

Kötü Kokulara Son!

Hoş kokulu ve lezzetli aromalar

Elektronik sigara modelleri sade olmasının yanı sıra çeşitli aromalara da sahiptir. Bu aromalar sayesinde hem pis kokulara maruz kalmayacak hem de çevrenizde yer alan kişiler tarafından da dışlanmayacaksınız. Normal sigara ve tütünler oldukça pis koktuğu için, hem kendinizden rahatsız olma durumunuz vardır hem de çevrenizdekileri hoş olmayan bu kokuyla rahatsız etme durumunuz vardır.  Sizler de pis kokmamak ve çevrenize de rahatsızlık vermemek adına gönül rahatlığıyla aroma içeren likitli elektronik sigaraları kullanabilirsiniz.

Elektronik Sigara Modelleri
Elektronik Sigara Modelleri

Duman Yerine Buhar

Zararsız, keyif veren buhar

Sigara dumanına nazaran asla zararlı olmayan elektronik sigara dumanı tamamen görsel bir durumdur. İçerisinde yer alan buhar sistemi sayesinde aroma, gliserin ve likitlerde kullanılan ana maddeler birbirine karışır ve buhar şeklinde dışarıya çıkarılır. Bu buhar sigara dumanına göre daha yoğundur ve bir imajınız olmasına da olanak sağlar.

E-sigara kullanımı
E-sigara kullanımı

Elektronik Sigara Zararlı Değildir

Güvenle kullanabilirsiniz

Elektronik sigaranın zararlı olduğuna dair yanlış pek çok bilgi vardır. Bu bilgilere inanmamanız gerekir. Elektronik sigaranın içerisinde zararlı bir duman, zararlı bir toksin ya da zehir yer almaz. Yer alan en etken madde gliserindir ve aromadır. Aromalar da tamamen bitkisel şekilde verilerek zarar en aza indirilir. Üstelik elektronik sigaralar tam anlamıyla dudak tiryakileri düşünülerek üretilmektedir. Dudak tiryakileri elektronik sigarayı içine çekmek zorunda kalmazlar. Üstelik normal sigarayı bırakanlar da elektronik sigarayı içine çekmeden kullanabilirler.

Elektronik Sigara Bilgileri
Elektronik Sigara Bilgileri

Elektronik Sigara Tercihi

Zengin model seçenekleri

Elektronik sigara almaya karar verdikten sonra neye göre tercih yapacağınız hakkında her hangi bir fikriniz olmayabilir. Burada yer alan tüm elektronik sigara modellerini inceleyerek, detaylı bir şekilde tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda burada Pod-Mod sigara modelleri, sıvı modelleri ve yedek parçalar da sınırsız stoklarla birlikte sizlere sunulmaya devam ediyor. Eğer sigarayı bir an önce bırakmak istiyorsanız da fazla zaman kaybetmeden elektronik sigara kullanımına güvenle başlayabilirsiniz.