Shopping cart
₺0,00

E-Sigara Önerileri

E sigara dumanı

E-sigara kullanımı insanlara normal bir sigara hissi verir. Genellikle bir pil ve bir atomizerden oluşur. İçeri giren kokulu ve tatlı sıvıyı buhara dönüştürmek için ısı yayar. Atomizer, pili ısıtmak için gereken enerjiyi sağlar. Elektronik sigaralar ise diğer sigaralar gibi duman yayar.

E-Sigaranın Faydaları

Bu tür sigaralar zift katranı gibi çok zararlı maddeler içermez. En ucuz e-sigara fiyatına damak zevkinize uygun nikotin miktarı ve damak tadınıza uygun lezzette likiti kullanabilirsiniz. Araştırmalar, e-sigaraların normal sigaralardan çok daha az riskli olduğunu göstermiştir. E-sigara kullanırken nikotin veya diğer toksinleri serbest bırakan yangın olayları yoktur. Araştırmacılara göre e-sigaralar gerçek sigaralardan %95 daha az risklidir. E-sigara kullanan kişiler gerçek sigarayı azaltmış veya bırakmıştır.

  • Sigaraya harcadıkları miktarın katlarını harcıyorlar.
  • Size ve çevrenizdeki insanlara musallat olan tüm kokulardan kaçıyorsunuz.
  • Size gerçek sigara keyfi verir.

E sigara içicisi gençler

Yeni Başlayanlar İçin Uygun Olmayan Modeller

İlk hata, sigarayı bıraktıktan sonra buna benzeyen ilk cihazı bulmaktır. Sigara benzeri bir cihaz aynı buharı üretir, yeterli nikotin sağlar ve boğaz hissi herkes için hemen hemen aynıdır. Lezzet olanakları sınırlıdır. E-sigaralar, normal sigaralar gibi sigarayı bırakmak için uygun değildir.

Şarj edilebilir bir elektronik sigara ile başlamak seçeneklerden biri olabilir. E-sigara modeline ait olan bu e-sigaralar, buharlaşmayı sağlayan elektronik bir sıvı ile doldurulmuş bir hazne ve ısı ve buharlaşma sağlayan bir pilden oluşmaktadır. Bu oda, kullanıcıya normal bir sigaraya benzer bir boğaz vuruşu sağlar. Bu hazne birden fazla e-sıvı ile kullanılabilir ve bu sıvı haznelerinin kapasitesi makineden makineye değişir. Yüksek performans potansiyeline sahip piller, uzun süre dayanan nikotin içeriği ile çoğalır ve sigara keyfi sağlar.

E sigara içiyor
E sigara içiyor

Seçim İçin Önemli Kriterler Nelerdir?

Sigara ile mücadelede e-sigara kullananlar, piyasadaki e-sigara seçenekleri arasında kaybolabilirler. İnsanlar için iyi bir tercih olan e-sigaralar, insanlara gün boyu şarj etmeden neşe getirir ve kullanımı kolay ve tadı güzel olan normal sigaralarla vurulmalıdır. Günümüz modelinde doğru e-sigarayı bulmak için sigarayı tüketme profilini ve amacını belirlemeniz gerekiyor.

  • Ara sıra sigara içenler: Bu grup, günde ortalama 10 sigara içen ve sigaraya deli olmayan kişileri içerir.
  • Orta derecede sigara içenler: Günde ortalama 10 ila 20 sigara içiyorsanız, sigara içenler ve birkaç saat bırakabilenler bu gruba girer.
  • Ağır Sigara İçenler: Günde 20’den fazla sigara içenler, sürekli sigara içenler ve sigarasız yaşayamam diyenler bu gruba dahildir.

Verdiği mutluluğun tadını çıkarmak için tüm gün şarj sorunu yaşamadan kullanılabilecek bir e-sigara seçin. Tütün isteğinizi karşılamak için doğru miktarda nikotin içeren bir sıvıya ihtiyacınız var. Sigara ile aynı tadı beklemeyin, sigara ve e-sigaranın eğlencesi kıyaslanabilir. Ancak bir e-likit te doğru miktarda nikotin ile istediğiniz keyfi bulabilirsiniz. Sigaralar ve e-sigaralar, bir kişi tarafından farklı miktarlarda çekilir. Sigaradan aldığınız kısa ve hızlı nefeslerden farklı olarak e-sigara ile nefes alma süresi daha uzun ve daha rahat olmalıdır. E-sigara içerken pil üzerindeki başlat düğmesine basmanız gerekir.

Yedek bir makaraya sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu bölüm, düzenli olarak değiştirilmesi gereken e-sigaranın bir parçasıdır. Bu parçanın kullanım ömrünün sonunda çekme keyfinin kalitesi düşmektedir. Yeni takılan coil ile odaya sıvı ekledikten sonra start butonuna basmadan bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu, yanma ve kötü tat riskini ortadan kaldırır. İlk birkaç günden sonra e-sigaraları aşırı kullandığınızı düşünüyorsanız, bu sizin suçunuz değil, nikotin sağlayan e-sigaraların verimsizliğidir.

E sigara bileşenler
E sigara bileşenler

Nikotin problemlerinden kaçınmak için nikotin tüketiminizi çok hızlı bir şekilde azaltmayın. E-sigara kullanırken en önemli faktör eğlencedir. Çeşitli sıvılar kullanılabilir. E-sigaraların günümüzde hala tartışılan sorusu zararlı olup olmadığıdır. Bazı araştırmalara göre e-sigara tüketimini gerçek sigaraların aksine sadece nikotin etkiliyor.

Elektronik Sigaralar Profesyonel Görünümleriyle Öne Çıkıyor

Sağlıklı bir yaşam sürmek için kurallara uymanız gerekir. Bu kurallara uymazsanız, kaçınılmaz olarak olumsuzluklarla karşılaşacaksınız. Maalesef günümüzde milyonlarca insan tütün ürünlerini tercih etmektedir. Sarılıp sarılmış sigaralar genellikle insan sağlığını tehlikeye atar. Bu bağlamda bireyler sigara olarak da bilinen e-sigarayı kullanmaktadır.

Elektronik sigaralar ergonomik tasarımı ve profesyonel görünümü ile de tercih edilmektedir. Aynı zamanda, e-sigaralar sağlığınıza zararsızdır. Normal elde sarılmış sigaralar doğrudan ciğerlere saldırırken, e-sigaralar insan sağlığı için bir risk oluşturmuyor.

Profesyonel Elektronik Sigara

Normal ambalajında ​​satılan sigara çeşitleri görsel olarak pasif bir konuma sahiptir. Aynı zamanda yer kaplayan paketli sigaraların taşınması da zordur. Ancak e-sigara türü profesyonel bir imaja sahiptir. Taşıması oldukça kolay olan e-sigara modeli de bu özelliğe sahip olduğu için tercih edilmektedir. Stick tarzı e-sigara modelleri sigara içenler tarafından sevilmektedir. Düzenli sigara ürünleri önemli bir sağlık riski oluştururken, e-sigaralar pürüzsüz ve içimi kolaydır, bu nedenle vücudunuza zarar vermezler. Sigara içenler profesyonel ve dinamik görünümlerinden dolayı e-sigarayı tercih etmektedirler.

E sigara
E sigara

Elektronik Sigara Görünümünün Detayları

Bu günlerde adından sıkça söz ettiren e-sigara modeli görsel olarak da tercih edilmektedir. Sigaranın imajını ve özelliklerini değerlendirenler profesyonelce tasarlanmış e-sigaraları tercih etmektedir. Görseller ve stiller e-sigara modelinin en dikkat çekici detaylarından biridir.

Elektronik sigara çeşitleri de profesyonel görünümlerinden dolayı tercih edilmektedir. Zararsız e-sigaralar da pürüzsüz ve kolay içim özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. E sigara seçeneklerinin en dikkat çekici detayları ve özellikleri bu yönde ilerliyor. Kalem ve çubuk sistemli e sigara türü, normal paketli sigaralara göre tercih edilir.

E Sigara Elektronik Sigara

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Elektronik Sigaralarda POD Sistemi Nedir?
Next reading
Elektronik Sigara Kullanma Sebepleri Nelerdir?