Shopping cart
₺0,00

E-Sigarayı Yanınızda Taşımanız Mümkün

E-sigara satış noktası

E-sigara, sigara içmeyi bırakmak arzusunda olan insanlar için üretilmiş bir cihazdır. İsminden de anlaşılacağı gibi elektronik bir alettir. Dumansız olmakla birlikte buharlı bir sigaradır. Elektronik sigara sayesinde kişiler hem sigarayı bırakabilirler hem de daha sağlıklı bir hayat sürebilme imkânına sahip olabilirler.

E sigara kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

E-sigara içerisinde yer alan likitler buharla birleşerek faaliyete geçer. E-sigara vasıtasıyla insanların tütün sigara kullanımını terk ettikleri ve bu sayede ciğerlerinin temizlendiği yadsınamaz. Bu sebeple elektronik sigaranın sahip olduğu pek çok avantaj olduğu bir gerçektir. Tütün sigarasıyla karşılaştıracak olursak e-sigara nikotin içermeyen likitler ile de kullanılabilir. Dolayısıyla bu cihazlar hem daha pratik hem daha sağlıklıdır.

E sigara içen genç kız
E sigara içen genç kız

Elektronik sigara modelleri bakımından da oldukça çeşitlidir. Kullanıcıların tercihine göre istenilen özelliklere sahip modeller tercih edilebilir. Elektronik sigara hem kullanım kolaylığı hem de sahip olduğu pek çok avantaj sebebiyle son günlerde sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Tütün sigarasına karşı yeni bir alternatif olmuştur. Boyutu itibariyle kolaylıkla yanınızda taşımanız mümkündür. Konunun detaylarına hakim olmak adına e-sigara nedir, ne işe yarar, avantajları nelerdir, yanınızda taşıyabilmeniz mümkündür açıklayacağız.

E-Sigara Nedir?

E-sigara, tütün sigarasına benzer özelliklerde üretilen bir cihazdır. Nitekim hareketleri ve dumanıyla tütün sigarasına benzediği bir gerçektir. E-sigara da denilen e-sigara, nikotin, aroma içerikleri ve diğer kimyasal maddelerin aeroslünü almasını sağlayacak nikotin buharı salar. Ayrıca kıvamı ve duman kokusu arzu edilirse ayarlanabilir. Elektronik sigara kullanım imkânlarının artması sebebiyle son günlerde oldukça yaygınlaşmıştır. E sigara modelleri bakımından çok çeşitli olduğu için kullanıcıların önünde pek çok seçenek oluşur. Bu açıdan bireyler geniş bir seçenek imkânına sahip olurlar.

Elektronik Sigara
Elektronik Sigara

Elektronik sigara, bireylerin sigara kullanımını bırakmada mühim bir etkiye sahiptir. E-sigara, kullanıcı kişilere aerosol sistem bünyesinde nikotin sunar. Hava detektörü, sigaranın bir bölümünde hava çekildiğinde onu alır ve entegre kısma ulaştırır. E-sigara kapsamında var olan kartuşlar, nikotin seviyesine göre sınıflanır. Kartuşlar, sigara kullanım düzeyine göre belli dereceden başlayarak sıfır nikotine doğru sigara kullanım seviyesine göre azalır. Bu sayede bireyler sigara bağımlılığından kurtulabilir. Elektronik sigara fiyatları modellere göre değişiklik gösterir.

Ne İşe Yarar?

E sigara olumlu etkileri ve avantajları ile ön plana çıkmıştır. E-sigaranın en önemli faydalarından biri nikotin açısından zararsız bir özellikte olmasıdır. Tütün sigarasında var olan nikotinle elektronik sigara modelleri karşılaştırıldığında bu cihazlarda çok az nikotinin olduğu görülür. Ayrıca fiyat açısından daha avantajlıdır. Nitekim e-sigara, maliyet açısından çok daha uygundur. Son günlerde hem maliyetin daha az olması hem de fazla zararlı olmaması sebebiyle model açısından çok seçenek sunar.

Elektronik sigara, tütün sigarasında bulunan kül ve koku problemini yok eder. Ayrıca katran ile zift hususunda daha az zehirli içeriğe sahiptir. Bu nedenle kişi sağlığı kötü şekilde etkilenmez. E sigaranın en önemli faydası sigara kullanımını azaltarak bırakılmasına destek olmasıdır. Aynı zamanda küçük boyutları sebebiyle kolay bir şekilde yanınızda taşımanız mümkündür. Tercihe binaen istenilen boyuta göre e sigara fiyatları değişiklik gösterir.

E- Sigaranın Önemi

Elektronik sigara, atomizer ile bataryadan oluşur ve değişik çeşitlerde likitler ilave edilir. Isı üretimi için ihtiyaç olan enerji atomizer yolu ile bataryadan elde edilir. Elektronik ürünler bakımından e sigaralar son günlerde epeyce kullanılmaya başlamıştır. Tütün sigarasıyla karşılaştırıldığında daha sağlıklı olduğu için elektronik sigaralar yaygınlaşmıştır. Çünkü nikotin oranı çok fazla olmadığı için insan sağlığına zararı yok diyecek kadar azdır. Bu nedenle normal sigarayı bırakmak isteyen insanlar için vazgeçilmezdir.

E sigara dumanı
E sigara dumanı

Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara fiyatlarıtercih edilen modele ve kullanım şekillerine göre farklılık gösterir. Atomizere sahip olan e-sigara dumanın dışa çıkmasını sağlar. Likit bölümü için olan kısmı sıvı likit eklenir. Sonrasında bu alan kapatılır ve beklenir. Elektronik sigara kullanımında oldukça dikkatli davranılması gerekir. Aksi durumda batarya alanında bir takım sorunlar oluşabilir.

E Sigara Modelleri

Elektronik sigaralar birçok model seçeneğini bünyesinde barındırır. Yeni başlayan kimseler için kalem formundaki e-sigaralar daha uygundur. Bu formdaki e-sigaralar, oldukça ince tarzda olduğu için rahat bir şekilde cepte taşınabilir. E sigaralar şarj edilebilir yapıdadır. Ayrıca buharlaştırma sistemi açısından hasar vermez. İstenilen modelin seçimi vasıtasıyla tütün sigarasını içmekten kurtulmak mümkündür. Metal görünüme sahip olan e-sigara modelleri oldukça şık ve güzel bir görüntüye sahiptir.

Yanınızda Taşımanız Mümkün

Elektronik sigara, sahip olduğu boyut ve şekiller sayesinde rahatça taşınabilir özelliktedir. Günden güne hayatınızın bir parçası haline gelmeye başlayan elektronik sigaralar oldukça kolay bir kullanım imkânına sahiptir. E sigaraya uygun kılıf ve çantalar imal edilir. Bu sayede rahat bir şekilde taşınabilir. Ayrıca elektronik sigaranın hasarlardan korumak için taşınması mühimdir. Çantada, arabada ya da ceplerde kolayca taşımak mümkündür.

Elektronik sigaranın cepte veya çantada daha rahat bir şekilde taşınması için e-sigara kılıf ve kaplarının kullanılması uygun olur. Bu şekilde e sigara hem dış hasarlardan korunmuş olur hem de likit sızmaları engellenmiş olur. Her zaman her şekilde kolayca taşınabilir özellikte olması e-sigaralarının en önemli avantajlarından biridir. Bu nedenle dileyen herkes istediği modelde elektronik sigara seçimi yaparak bu harika cihazları kullanmaya başlayabilir.

E Sigara Elektronik Sigara

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Elektronik Sigara Yararları
Next reading
Elektronik Sigaranın Kolay Kullanımı Mümkün Mü?