Shopping cart
₺0,00

Elektronik Sigara GittiGidiyor

Popüler Elektronik Sigara

Elektronik sigara gittigidiyor ve tütün ürünlerinin yerine alternatif olarak sunulan elektronik sigara farklı özelliklere sahiptir. Öncelikle bu ürün sigara gibi yanma özelliğine sahip değil. Bunun yanında söz konusu ürün temizlenebilir bir yapıya sahip. Ülkemizde sigara bağımlılarının tercih ettiği bir ürün olup, içerisinde bulunan nikotin sayesinde de bağımlılık yapıcı sigaranın yerini alıyor.

Piyasada elektronik sigara GittiGidiyor sitesinde bulunabiliyor. Bunun yanında farklı marka ve model bu tür ürünler de yer alıyor. Temizlenebilir parçalardan oluşan elektronik sigara ürünleri likit nikotin içerikleri ile normal sigaraya benziyor. Bunun yanında elektronik mekanizmaya sahip olması nedeni ile diğer tütün ürünlerinden ayrışıyor. Genel olarak kullanım alanı oldukça geniş oluyor.

Elektronik Sigara Gittigidiyor Özellikleri

Bu tür ürünlerin yanma özelliği bulunmuyor. Normal kağıt sigara tutuşturma özelliğine sahipken elektronik sigaralarda bu özellik bulunmuyor. Yanmama özelliği bulunduğundan dolayı, yangın tehlikesi de oluşturmuyor. Elektronik olarak tasarımı kullanıma uygun olduğundan ergonomik bir yapıya sahiptir. Farklı yerlerden elektronik sigara GittiGidiyor bulabilmek mümkün olabiliyor.

Elektronik sigara Gittigidiyor
Elektronik sigara Gittigidiyor

Sigara bağımlılarının psikolojik bağlılıklarını ortadan kaldırmak için gereken elektronik sigara ile mümkün olabiliyor. Elektronik sigara normal sigaraya göre daha doğa dostu bir kullanım sağlıyor. Kokusu ve dumanı olmadığından kişilerin pasif içici olmasını engelleyen yapısı ile elektronik sigara önemli bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Elektronik sigara bu ve buna benzer özellikleri ile dikkat çeken bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigara normal sigaradan daha farklı bir kullanım imkânı sağlıyor. İçerisinde nikotin ve tatlandırıcı likit bulunan elektronik sigara, bu likitlerin ısıtılması ile sigara tadı bırakıyor. İçerik olan, propilen, glikol ya da gliserin içeren bu elektronik sigaralar, sıvıyı buharlaştıran bir yapı oluşturuyor.

Bu tatlandırıcı içerik ve nikotin sıvısı atomizer ile ısıtılarak buhar haline getirilir. Buhar formunda olduğundan nefes yolu ile kullanımı mümkün oluyor. Elektronik sigara tek kullanımlık olabildiği gibi kartuş tarzı kullanımı ile birden fazla da kullanılabiliyor. Kartuş kısımlarının kullanım ömrü genel olarak 1 ya da 2 ay sürüyor. 1 ya da 2 ay içerisinde değiştirmek gerekiyor.

Elektronik Sigara Gittigidiyor Marka ve Modelleri

Piyasada birden fazla elektronik sigara markası bulunuyor. Piyasada çok satılan Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech gibi farklı markalar elektronik sigara çeşitleri arasına giriyor. Aynı zamanda elektronik sigaraların birbirinden ayrılan özellikleri bulunuyor. Batarya gücü genellikle, 1000 ile 2000 mAh gibi farklı batarya güçleri bulunuyor.

Bunun yanında sigaranın likit modelleri de çeşitlilik gösteriyor. Nature likit, One Hit Wonder gibi birbirinden farklı likit markaları bulunuyor. Elektronik sigara likit çeşitleri aynı zamanda aylık olarak ya da 2 aylık olarak da değiştirilebiliyor. Günümüzde belirli süreler kullanımı ile elektronik likit çeşitleri aynı zamanda farklı tatlandırıcılar da barındırıyor. Yedek parçalar da yine elektronik parçaların tatmin edici özelliklerini devam ettirmek için tercih ediliyor.

Elektronik Sigara Gerçek Sigara Farkları

Elektronik sigara ile gerçek sigara arasında çeşitli farklar bulunuyor. Elektronik sigara kullanım şekli olarak normal sigaradan oldukça farklı oluyor. Bunun yanında elektronik sigara tek kullanımlık olmayıp, genellikle içindeki likit 1 ya da 2 ay süreler ile kullanılabiliyor. Bu likitin zamanı geldiğinde doldurulması gerekiyor.

Elektronik sigaranın normal sigaradan temel farklarından birisi de elektronik sigaranın bazı tatlandırıcılar ile tadının değiştirilmesidir. Farklı aromalar ile elektronik sigara kullanımı meydana geliyor. Normal sigara ile elektronik sigaraya ayıran bir diğer temel husus ise elektronik sigaranın likit yapıda olmasıdır. Elektronik sigara likit yapıda olduğundan dolayı yanma ya da tutuşma gibi özellikle görülmüyor.

Elektronik Sigara Kullanım Özellikleri

Genel olarak elektronik sigaranın kullanımı normal tütün ürünlerine göre daha basit olarak görülüyor. Temizlenmesinin yanı sıra farklı aroma vericiler ile birlikte kullanımı sayesinde, farklı tatlar için aynı cihazı kullanmak mümkün olabiliyor. Aynı zamanda elektronik sigaranın kartuş adı verilen parçaları da değişmesi gereken parçaları arasında yer alıyor.

Elektronik Sigara Kullanımı
Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara aynı zamanda bir güç ünitesine sahip. Bu güç ünitesinin zamanla şarjı bitiyor. Genellikle kısa sürede şarj edilerek yeniden kullanımı mümkün oluyor. Elektronik sigara ürettiği buhar içinde yer alan nikotin ile kişinin gerçek sigara içmiş gibi keyif almasını sağlıyor. Normal sigara gibi duman çıkarmıyor. Ya da normal sigara gibi çevreye bir koku salmıyor.

Elektronik Sigaranın Temizlenmesi

Elektronik sigaraların zamanla sararması ve kirlenmesi görülebiliyor. Bu nedenle düzenli olarak temizlenmesi önem arz ediyor. Günümüzde elektronik sigara gibi parçaları olan bu cihazları temizlemek için çeşitli yöntemler iş görüyor. Elektronik sigara ile ilgili parçaları temizlemek için, etanol, ılık su ya da sirke önem arz ediyor. Bu sıvıların içerisinde iki ya da 3 saat temizlenmesi için bekletilmesi gerekiyor.

Sonrasında ise elektronik sigara parçalarının su ile temizlenmesi gerekiyor. Su ile temizlendiğinden dolayı en son aşamada kurulanması gerekiyor. Kurulandıktan sonra, iç kısmında su kalmadığından emin olmak için uç kısmından üflenerek içinde kalan su parçalarının dışarı atılması sağlanıyor. Genel olarak elektronik sigara GittiGidiyor sitesinde de bulunabiliyor. Temizlik aşamaları da genellikle bu şekilde oluyor. Elektronik sigaranın sık sık temizlenmesi gerekiyor. Böylelikle daha iyi bir kullanım imkânı sağlanıyor. Elektronik sigara kullanımı bu tür nedenlerden dolayı ortaya çıkıyor ve temiz kullanım önem arz ediyor.

E Sigara Elektronik Sigara

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Elektronik Sigara HepsiBurada
Next reading
Elektronik Sigara N11