Shopping cart
₺0,00

Elektronik Sigara N11

Elektronik Sigara

Normal tütün ürünleri, insanların uzun sürelerden bu yana kullandığı ürünler olarak öne çıkıyor. Son yıllarda elektronik sigara adı verilen ve yapı olarak normal sigaradan farklı özellikleri bulunan sigara ürünleri ortaya çıkmıştır. Bu ürünlerin temel çalışma mantığı da yine benzer olarak normal sigaraya benziyor. Bu tür ürünleri elektronik sigara N11 etiketi ile internet sitelerinde bulabilmek mümkün.

Atomizer adı verilen ısıtıcı vasıtası ile nikotin içeren sıvının buhar haline getirilmesi ile birlikte bu tür ürünlerin kullanılması sağlanıyor. Bunun yanında elektronik sigara ürünlerinin bir ya da iki ay süre içinde likit denilen sıvı kısımlarının değiştirilmesi sağlanıyor. Nargilelerde olduğu gibi çeşitli tatlandırıcı sıvılarda yine bu elektronik sigaralarda aroma vermek için tercih ediliyor.

Elektronik Sigara Temel Özellikleri

Temel özelliklerine bakıldığında bu tür ürünlerin kullanımı sırasında normal sigaralarda olduğu gibi koku ve duman oluşmaz. Aynı zamanda bu tür ürünlerin yanma özelliği de bulunmuyor. Normal sigaralar bu yönden yangın riskini barındırsa da bu tür ürünlerde yangın riski bulunmuyor. Bu tür ürünlerin bulunabilmesi için elektronik sigara N11 gibi internet sitelerinden ürün temini yapılabiliyor. Yedek parçalarının ve ürünün likitlerinin de internet ortamında sunulması mümkün olabiliyor.

Duman salmadığından, bağımlılık yapan nikotinin sadece buhar formunda olduğundan dolayı pasif içicilik sağlamıyor. Koku salmıyor ve bu nedenle içenlerin yanında bulunmak bir risk barındırmıyor. Normal tütün ürünlerini bu tür yönleri nedeni ile kullanmak istemeyen kişiler genellikle bu tür kullanımları tercih ediyor.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılıyor?

Ana çalışma ilkesi olarak bu tür ürünlerin likidin ısıtılması ile buhar oluşturuluyor. Oluşan buhar içerdiği nikotin ile kişinin sigara içmiş gibi hissetmesine neden oluyor. Normal sigaralarda tütünün yanması ile ortaya çıkan bu durum, elektronik sigara ürünlerinde buhar vasıtası ile gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda bu tür ürünlerde nikotin dışında farklı likitler de tercih ediliyor.

Elektronik sigara n11
Elektronik sigara n11

Uzun süreler kullanımı mümkün oluyor. İçerisinde yer alan nikotin likitleri genellikle iki aya kadar kullanım imkânı sunuyor. Günümüzde bu tür likitlerin bir ya da iki ay süre geçtikten sonra eğer bitti ise değiştirilmesi gerekiyor. Kullanım şekli olarak düğmesi ile basılarak ve oluşturulan buhar ciğerlere çekilerek bu kullanım sağlanıyor.

Elektronik Sigara n11 Modelleri

Gerek marka olarak gerekse de model olarak farklı ürünler bulunuyor. Bu tür ürünlerin farklı özelliklerinin başında büyüklük ve değişen özellikler geliyor. Likit büyüklükleri ve çeşitleri de yine farklı modellerin ve markaların tercih edilmesini sağlıyor.

Likitler ve çeşitli yedek parçaların temini için internet ortamında yer alan siteler önem arz ediyor. Farklı çeşitlerde tatlandırıcılar için de yine internet ortamı kullanılıyor. Günümüzde birçok farklı tatlandırıcı internet ortamında bulunuyor. Bu nedenle de zaman zaman farklı aromaları tercih eden kullanıcılar bu internet siteleri üzerinden sipariş verebiliyor.

Elektronik Sigara Tütün Arasındaki Farklar

Elektronik sigaraların temel farkı yakılarak içilmemesidir. Tütün ürünlerinde tütündeki nikotinin vücuda gelebilmesi için yakılması gerekiyor. Yanma sonucu ortaya çıkan duman ile vücudun nikotin alması sağlanıyor. Bu temel farklılık elektronik sigaralarda öne çıkan en önemli farklılık olarak öne çıkıyor.

Aynı zamanda likit sıvıları yanında kullanılan aroma vericiler de bu tür ürünlerin kullanımı için farklılık arz ediyor. Normal tütün ürünlerinde bu tür kullanımlar bulunmuyor. Sadece nargile ürünlerinde çeşitli aroma vericiler kullanılıyor. Aroma vericiler farklı meyve tatları ile sunuluyor. Elektronik sigara buharlı yapısı ile temel olarak tütün ürünlerinin duman kullanımından farklılık gösteriyor. Bağımlılık sağlayan nikotin ürünleri buhar yolu ile insana veriliyor.

Elektronik Sigara N11 Ürünleri

Günümüzde elektronik sigara N11 gibi mağazalarda farklı elektronik sigara ürünleri bulunuyor. Bu ürünler gerek kullanım gerek renk gerekse de fiyat olarak farklılık gösteriyor. Bu tür ürünlerin farklı modellerini ve markalarını başka sitelerde bulabilmek mümkün olabiliyor. Günümüzde internet ortamından farklı çeşitleri bulabilmek mümkün olabiliyor.

Fiyat olarak da elektronik sigara ürünlerinin kullanımı gibi nedenlerle farklı fiyatlar ortaya çıkıyor. Aynı zamanda bu ürünlerin yedek parçalarını da internet ortamında bulabilirsiniz. Likit denilen ve aylar içinde kullanımı mümkün olan nikotin içerikli sıvılar ile de kullanım imkânı sağlıyor. Aroma vericiler de internet ortamında bulunabiliyor. Günümüzde farklı aroma vericilerin internet ortamında satışa sunulduğunu görebiliyoruz.

Elektronik Sigara Nasıl Temizlenmeli?

Normal sigaralarda bulunmayan bir özellik olan elektronik sigara temizleme bu ürünlerin sağlıklı kullanımı için gerekebiliyor. Bu nedenle belirli zamanlarda periyodik olarak temizlenmesi gerekiyor. Periyodik temizleme aşamasında elektronik sigaranın parçaları sirke ya da ılık su içinde bekletilerek oluşan kirlerin ortadan kaldırılması mümkün olabiliyor. Günümüzde güncel kullanım için bu ürünlerin temizlenmesi aynı zamanda cihaz ömrü için de tercih ediliyor. Cihaz çeşitli parçalardan oluştuğundan ve elektronik kısımları olduğundan dolayı temizlenmesi sonunda kurulanması gerekiyor.

E Sigara
E Sigara

Bu tür elektronik ürünleri internet sitelerinden bulabilirsiniz. Genellikle yedek parça için de bu tür siteler önem arz ediyor. Aynı zamanda bu ürünlerin farklı renkleri de internet üzerinden satışa çıkarılıyor. Elektronik kısımlarının arıza yapması durumunda yedek parça temini için de internet siteleri kullanılıyor. Farklı markaların değişik yedek parçaları internet sitelerinde satışa sunuluyor. Likitlerin yaygın olarak satışı için yerel marketlerin yanı sıra internet mağazaları da önemli görülüyor. Bu tür özellikleri ile internet ortamında bu ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

E Sigara Elektronik Sigara

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Elektronik Sigara GittiGidiyor
Next reading
Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?